pl en

Studio Filmowe KALEJDOSKOP

drukujpowiększpomniejszreset

 

Profil

 

Stworzyliśmy Studio Filmowe Kalejdoskop bo chcieliśmy być niezależni. Dlatego teraz wspieramy przede wszystkim niezależnych i odważnych. Bierzemy pod swoje skrzydła młodych twórców aby dać im to, o co walczyliśmy przez lata naszej działalności: wolność w poszukiwaniu odpowiedzi na wszelkie ważne pytania, na które często nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

W naszym Studiu powstają filmy dokumentalne i fabularne, krótkometrażowe i pełnometrażowe, animowane, edukacyjne, historyczne i przyrodnicze. Produkujemy także seriale telewizyjne i programy publicystyczne.

Jesteśmy laureatami ponad stu prestiżowych nagród filmowych.

Nie boimy się podejmować ryzyka bo wiemy, że tylko w ten sposób powstają rzeczy wartościowe, dzieła które pomogą zrozumieć czasy nam współczesne.

 

w górę

Wideo

“Aktorka” film o Elżbiecie Czyżewskiej wchodzi do kin 4 grudnia

Film dokumentalny wyprodukowany przez Studio Filmowe Kalejdoskop pt. "Aktorka" w reżyserii Kingi Dębskiej i Marii Konwickiej od 4 grudnia będzie można zobaczyć w kinach w całej Polsce.

zobacz więcej

 

Zobacz także:

Galerie

Jubileuszowy pokaz z okazji 25 lat Studia Filmowego Kalejdoskop

18 maja 2013 w Kinie Dokumentu w Domu Sztuki na Ursynowie odbył się pokaz jubileuszowy 25-lecia Studia Filmowego Kalejdoskop. Dokładniej, rocznica ta przypada 30 maja, kiedy to w 1988 roku powstało Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „Kalejdoskop” sp. z o. o. Zmiana nazwy na Studio Filmowe Kalejdoskop nastąpiła cztery lata później.

zobacz więcej

 

Zobacz także: