pl en

Studio Filmowe KALEJDOSKOP

drukujpowiększpomniejszreset

 

Zabójcza miłość (2014)

piątek 24-05-2013

Film będzie pełną zwrotów akcji czarną komedią sensacyjną. Kacper (Marcin Korcz), pracownik wypożyczalni filmów przypadkowo staje się posiadaczem płyty DVD z zarejestrowanym morderstwem, którego Jan (Zbigniew Zamachowski) dokonał na niewiernej żonie. Licząc na łatwe pieniądze, chłopak postanawia szantażować mordercę.

 

scenariusz i reżyseria: Jakub Nieścierow

producent: Zbigniew Domagalski

autor zdjęć: Maciej Majchrzak

scenografia:  Katarzyna Boczek

kostiumy: Agata Culak

charakteryzacja: Ewa Drobiec

kierownictwo produkcji: Leszek Pieszko

obsada:  Zbigniew Zamachowski („Pokłosie”, „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, „Zmruż oczy”, „Żurek”, „Cześć Tereska”, „Trzy kolory: Biały”, „Ucieczka z kina „Wolność”), Marcin Korcz („Być jak Kazimierz Deyna”, „Wenecja”, „Kochaj i tańcz”, „Tatarak”), Ireneusz Czop („Pokłosie”, „W ciemności”, „Dzień kobiet”), Arkadiusz Jakubik („Jesteś Bogiem”, „Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”), Anna Karczmarczyk („Galerianki”, „Chce się żyć”, „Weekend”), Izabela Kuna („Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”, „Lincz”, „Galerianki”, „Lejdis”), Jakub Wieczorek („Dzień kobiet”, „Lincz”, „Generał Nil”), Maciej Gąsiorek („Tajemnica Westerplatte”, „Piksele”, „Kryminalni”), Roma Gąsiorowska („Ki”, „Sala samobójców”, „Wojna polsko-ruska”, „Futro”)

produkcja: Studio Filmowe Kalejdoskop

koprodukcja: Orka Film

współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej

dystrybucja: Kino Świat

Na planie

 

w górę

W realizacji - najnowsze

ZABAWA, ZABAWA

Trzy przeplatające się historie kobiet, mających problem z alkoholem. Dorota jest doskonałym prokuratorem. Zasłaniając się immunitetem, stara się unikać odpowiedzialności za wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Mąż, znany polityk, pomaga jej zachować problem w tajemnicy i wyciąga ją z rozmaitych tarapatów, ale powoli traci cierpliwość. Z kolei szanowana chirurg dziecięcy Teresa przez picie straciła rodzinę, została jej tylko praca w szpitalu, w którym jest ordynatorem. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy będąc pod wpływem alkoholu przychodzi na dyżur. Studentka Magda lubi ostro imprezować, a ponieważ świetnie się uczy i ma super pracę, nikt z tego powodu nie robi jej wyrzutów. W pewnym momencie dziewczyna traci grunt pod nogami, kiedy na zerwanym filmie dochodzi do tragedii.

zobacz więcej

 

Zobacz także: