pl en

Studio Filmowe KALEJDOSKOP

drukujpowiększpomniejszreset

 

W przygotowaniu: Maleńki kawałek czegoś

sobota 28-11-2009

W tej opowieści jest trzech bohaterów: Dudi, Bezgłowy i pies o imieniu Pies. Spotkali się przypadkiem i ten przypadek jest tutaj główną siłą sprawczą.

 

Trzymaja się razem, bo nie spotkali jeszcze nikogo podobnego do siebie. W rozmaitych sytuacjach radzą sobie bardziej jak pomysłowi rozbitkowie niż poszukiwacze przygód.

Projekt autorski Andrzeja Dudzińskiego.

Andrzej Dudziński – światowej sławy grafik, rysownik, malarz, karykaturzysta, fotograf znany projektant okładek książkowych, twórca postaci Pokraka i Dudiego przez niektórych nazywany ostatnim hipisem III Rzeczpospolitej.

W tej chwili projekt jest na etapie developmentu.

 

w górę

W realizacji - najnowsze

ZABAWA, ZABAWA

Trzy przeplatające się historie kobiet, mających problem z alkoholem. Dorota jest doskonałym prokuratorem. Zasłaniając się immunitetem, stara się unikać odpowiedzialności za wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Mąż, znany polityk, pomaga jej zachować problem w tajemnicy i wyciąga ją z rozmaitych tarapatów, ale powoli traci cierpliwość. Z kolei szanowana chirurg dziecięcy Teresa przez picie straciła rodzinę, została jej tylko praca w szpitalu, w którym jest ordynatorem. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy będąc pod wpływem alkoholu przychodzi na dyżur. Studentka Magda lubi ostro imprezować, a ponieważ świetnie się uczy i ma super pracę, nikt z tego powodu nie robi jej wyrzutów. W pewnym momencie dziewczyna traci grunt pod nogami, kiedy na zerwanym filmie dochodzi do tragedii.

zobacz więcej

 

Zobacz także: