pl en

Studio Filmowe KALEJDOSKOP

drukujpowiększpomniejszreset

 

W przygotowaniu: Nie odwracaj oczu

sobota 28-11-2009

Jest to scenariusz zainspirowany faktami dotyczącymi sprawy znanej jako “zabójstwo maturzysty Tomka Jaworskiego”, która wydarzyła się w czerwcu 1997 roku.

 

Scenariusz i reżyseria MICHAŁ ROGALSKI.

Mimo, że przedstawione w scenariuszu sytuacje przypominają pewne autentyczne wydarzenia, historia ta jest wyłącznie fikcja literacką. Jakiekolwiek podobieństwa do osób i i wydarzeń autentycznych można traktować tylko jako odległą inspirację.

W tej chwili projekt jest na etapie developmentu.

 

w górę

W realizacji - najnowsze

ZABAWA, ZABAWA

Trzy przeplatające się historie kobiet, mających problem z alkoholem. Dorota jest doskonałym prokuratorem. Zasłaniając się immunitetem, stara się unikać odpowiedzialności za wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Mąż, znany polityk, pomaga jej zachować problem w tajemnicy i wyciąga ją z rozmaitych tarapatów, ale powoli traci cierpliwość. Z kolei szanowana chirurg dziecięcy Teresa przez picie straciła rodzinę, została jej tylko praca w szpitalu, w którym jest ordynatorem. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy będąc pod wpływem alkoholu przychodzi na dyżur. Studentka Magda lubi ostro imprezować, a ponieważ świetnie się uczy i ma super pracę, nikt z tego powodu nie robi jej wyrzutów. W pewnym momencie dziewczyna traci grunt pod nogami, kiedy na zerwanym filmie dochodzi do tragedii.

zobacz więcej

 

Zobacz także: